Gratis

Responsabil propuneri tehnice

EREN CONS SRL

Candidatul Ideal

  • ​Facultate tehnica absolvita ( Constructii civile, industriale si agricole; Drumuri si poduri; Arhitectura);
  • Cunoștințe solide in ceea ce privește: tehnologia din domeniul construcțiilor, organizarea șantierelor in construcții, management de proiect;
  • Cunoștințe software: Auto CAD, Ms Office;
  • Experiență in utilizarea Ms Project reprezintă un avantaj;
  • Experiență in coordonare si execuție șantiere in construcții reprezintă un avantaj;
  • Experiență in redactare propuneri tehnice pentru licitații publice reprezintă un avantaj.
  • Descrierea jobului

    1. Realizarea conforma cu indicațiile caietului de sarcini si a fisei de date, a propunerii tehnice aferente licitațiilor publice, cu ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂scopul obținerii unui punctaj maxim posibil (o parte din componenta propunerii tehnice o va primi si o va integra de la diverșii factori implicați in realizarea ofertei, printre care: Responsabil eligibilitate, Proiectanți, Inginer ofertare lucrari publice, Avocat/Consilier juridic, Responsabil calitate, Subcontractanți, Asociați);
    2. Studierea documentației tehnice pusa la dispoziție de autoritatea contractanta si/sau client privat, cu scopul înțelegerii particularităților proiectului si a identificării de oportunități de optimizare si/sau de creare a unui avantaj competitiv dpdv tehnic, precum si pentru a clarifica cu autoritatea contractate, aspectele care lipsesc sau sunt neclare pentru proiecte publice si pentru proiecte private;
    3. Realizarea graficului de execuție al lucrărilor in curs de ofertare pentru proiecte publice si pentru proiecte private;
    4. Realizarea planului de organizare de șantier si a diverselor planuri tehnologice necesare, pentru proiecte publice si pentru proiecte private.

    Antreprenor General specializat în realizarea de lucrări complexe, de mare anvergura si de orice tip – industriale, civile, comerciale, agricole, de energie verde sau speciale. In anul 2017 am intrat in topul celor mai puternice 100 de companii din Brasov, iar in 2019 am urcat pe locul 29 in Topul National 100 Antreprenori Generali in Construcții.

    Astăzi, EREN înseamnă un grup de companii cu experiența de peste 15 ani in domeniul construcțiilor si un portofoliu de peste 400 de proiecte si clienți in aproape toata tara ce oferă servicii complete de design&build.

    Suntem în permanenta în căutarea de colegi valoroși.

    Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024