Gratis

RESPONSABIL POSTARI ONLINE/PUBLICITATE

SC LKW STORE & SERVICES SRL

Candidatul Ideal

LKW Store&Services, Magazinul de Camioane isi mareste echipa si angajeaza Responsabil postari online/publicitate pentru Echipamente Comerciale si Industriale.

Cerinte :
- Cunostinte temeinice de operare pe computer (PowerPoint, Office, Excel) si de editare poze(Adobe Illustrator, Canva, etc.);
- Cunostinte avansate optimizare SEO si promovare META;
- Cunostinte tehnice tursime, vehicule comerciale si industriale, prezinta avantaj;
- Excelente abilitati de comunicare şi relationare;
- Bune cunostinte de limba engleza, cunoasterea limbii germana fiind un real avantaj;
- Detinerea carnetului de conducere, constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Posteaza anunturile online de vehicule;
- Urmareste si centralizeaza informatiile pe site-uri;
- Comunica cu clientii;
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Urmareste si centralizeaza feedback-ul clientilor.

Beneficii:
- Se ofera salariu atractiv;
- Bonuri de masa;
- Asigurare privata de sanatate;
- Loc de munca sigur ce ofera posibilitati reale de dezvoltare profesionala si o atmosfera de lucru prietenoasa.

LKW Store&Services SRL, Magazinul de Camioane este o companie cu capital german, care desfasoara activitati de service si vanzari de camioane, utitaje si echipamente de constructii multimarca in sucursalele sale din Bucuresti si Craiova.
Daca iti doresti sa lucrezi intr-o companie de viitor cu o echipa prietenoasa, ambitioasa si dinamica, aplica la acest job si te asteptam langa noi.
Munca in echipa ne defineste. Hai alaturi de noi sa facem treaba impreuna si vei avea si tu satisfactie si beneficii!
Publicat 24 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 23 Nov. 2024