Gratis

Responsabil parteneri externi

Carpathian Genealogy Research
3 poziții

Candidatul Ideal

Cautam doi colegi care sa cunoasca limba germana si limba engleza (nivel mediu spre avansat, scris, citit, vorbit)
SI
un coleg care sa cunoasca limba franceza si limba engleza (nivel mediu spre avansat, scris, citit, vorbit)
Candidatul ideal ar trebui sa aiba
-Studii medii sau superioare
-Sa utilizeze Microsoft office (e-mail-uri, word, excel)
-Sa fie dornic de a invata lucruri noi
-Sa dea dovada de atentie la detalii, proactivitate, bune abilitati de comunicare scrisa/orala si relationare interumana

Domiciliul in Timisoara sau imprejurimi
Se lucreaza doar la sediul companiei (program de 8 ore, de luni-vineri de la 8.30-16.30)

Descrierea jobului

Comunicare orala si scrisa cu partenerii externi
Monitorizarea si controlul procedurii de cercetare si a statusului cazurilor in derulare
Experienta ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄nu este necesara, se ofera training

Societate comerciala, subsidiara a unei cunoscute companii austriece, cu sediul in Timisoara, specializata in cercetarea istorico-genealogica
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024