Gratis

Responsabil logistica si ofertare

Ovitec S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:
Studii medii/superioare economice;
Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
Cunoasterea in detaliu a pachetului Microsft Office (Word, Excel, OutlookExpress);
Atentie la detalii si capacitatea de a rezolva problemele;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Persoana dinamica, pro-activa, serioasa, onesta;
Permis de conducere cat.B - cerinta obligatorie
Nu se accepta persone cu cazier!!!
Oferim si cerem seriozitate din partea celor interesati!!!!

Descrierea jobului

Responsabilitatile specifice:
Verificarea documentelor primare si arhivarea in bune conditii;
Contabilizarea facturilor de la furnizori interni/externi;
Intocmirea de oferte din ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀domeniul de activitate al firmei;
Intocmeste listele de plata a furnizorilor.

Avantaje:
Salariu negociabil in functie de performanta si abilitati
Bonuri de masa, tichete cadou
Alte avantaje stipulate in codul muncii

Descrierea companiei

Domenii de activitate:

- Instalari sisteme de securitate - Instalari sisteme de detectie si semnalizare la incendiu - Instalare sisteme de ventilatie si evacuare gaze fierbinti

- Automatizari porti si cai de acces - Sisteme fotovoltaice

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 29 Aug. 2024 Expiră 28 Sept. 2024