Gratis

SEF DEPARTAMENT LOGISTICA

CRILELMAR SRL

Candidatul Ideal

Societate cu sediul in Targu-Jiu cauta persoana responsabila, adaptabila, loiala cu atitudine pozitiva si calitati psihice necesare, fara antecedente penale si apta din punct de vedere medical.

Descrierea jobului

Principalele atributii sunt:
- raspunde de indeplinirea sarcinilor de serviciu stabilite in fisa de post;
- raspunde de pastrarea bunurilor ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂materiale sau de alta natura din gestiune.
Beneficii:
- salariu atractiv;
- 40 lei pe zi tichete de masa;
- 200 lei pe luna - decontarea transportului.
Pentru mai multe relatii - tel 0722 405 163

SC CRILELMAR SRL este unul din principalii producatori de mase plastice de uz casnic si gospoderesc din Romania.SC CRILELMAR produce ; bunuri de larg consum (galeti,ligeane,etajere,vase bucatarie,umerase,ghivece flori etc), furtun apa,teava irigatie,doze electrice. Din anul 2010 societate a inceput activitatea in domeniul colectarii reciclarii de mase plastice . Incepand cu anul 2014 societaea noastra va pune la dispozitie diferite tipuri de materiale regranualte ; PP,LDPE,HDPE.

Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024