Gratis

RESPONSABIL DE MEDIU

GMAB CONSULTING

Candidatul Ideal

Studii in domeniul protectiei mediului;
Curs in domeniul prevenirii si stingerii incediilor;
Organizat(a) si atent(a) la detalii;
Bune abilitati de comunicare si negociere;
Abilitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Gestionarea relatiei cu autoritatile publice din domeniul Protectiei Mediului si al Prevenirii si Stingerii Incendiilor;
Intocmirea documentatiei legate de protectia ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀mediului si de prevenirea si stingerea incendiilor (raportari periodice, notificari, comunicari, documente necesare pentru obtinerea avizelor, acordurilor si autorizatiilor, etc.);
Coordonarea proiectelor si activitatilor ce au legatura cu protectia mediului si cu prevenirea si stingerea incendiilor, inclusiv negocierea contractelor cu colaboratorii specifici;
Gestionarea activitatii de colectare a deseurilor, in conformitate cu prevederile legale;
Acordarea de asistenta tehnica, urmarirea si verificarea respectarii prevederilor legale si ale normelor si procedurilor interne legate de protectia mediului si de prevenirea si stingerea incendiilor.

GMAB CONSULTING S.R.L.-companie care isi desfasoara activitatea in domeniul fabricatiei echipamentelor, liniilor de asamblare si automatizare pentru industria constructiilor
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 24 Oct. 2024