Gratis

Manager calitate, SSM si mediu

APLEONA ROMÂNIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Manager calitate, SSM si mediu dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre. Acest rol este esențial pentru asigurarea conformității cu standardele de calitate, sănătate, securitate și mediu în cadrul organizației noastre.

Cerințe:
  • Experiență anterioară într-un rol similar în domeniul calității, SSM și mediu minim 3 ani;
  • Cunoștințe solide despre standarde și reglementările legale în vigoare in domeniul sistemelor de securitate si siguranta;
  • Abilități excelente de comunicare, organizare și rezolvare a problemelor;
  • Orientare către rezultate și atenție la detalii;
  • Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă
  • Certificari din domeniile calitatii, mediului si SSM/SU (auditor intern, responsabil managementul deseurilor, cadru tehnic PSI);
  • Permis auto - categoria B;
  • Disponibilitate deplasari in tara.
  • Cunoastere lb. engleza nivel avansat

Descrierea jobului

  • Elaborarea, implementarea și menținerea sistemului integrat de management (calitate-mediu-ssm) conform standardelor ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001;
  • Coordonarea activităților ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀legate de sănătate, securitate și mediu în conformitate cu reglementările legale legale și identificarea continuă a oportunităților de îmbunătățire in toate locatiile din tara;
  • Organizarea auditurilor interne și gestionarea relațiilor cu entitățile de reglementare;
  • Dezvoltarea și implementarea programelor de formare pentru angajați în domeniul calității, SSM și protecției mediului;
  • Mentinerea autorizatiilor emise de entitățile de reglementare;
  • Pregatirea raportarilor interne conform procedurilor de grup.

Beneficii:
  • Salariu intre 1500 – 1700 Euro net;
  • Tichete de masa
  • Autoturism de serviciu
  • Asigurare medicala privata

Dacă ești o persoană proactivă, cu o atitudine pozitivă și dornică să contribuie la îmbunătățirea continuă a proceselor din cadrul organizației noastre, te invităm să aplici pentru poziția de Manager calitate, SSM si mediu. Oferim un mediu de lucru stimulant, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial atractiv.
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024