Gratis

Responsabil Administrativ

TRC PARKS

Candidatul Ideal

Ne aflăm în căutarea unui Responsabil Administrativ dedicat și organizat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană proactivă, cu abilități excelente de organizare și atenție la detalii, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Experiență anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj.
Abilități de comunicare, negociere, organizare, coordonare echipa, raportare, comunicare, planificare.
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Atenție la detalii și orientare către rezultate.
Cunoștințe solide de operare PC (Microsoft Office, Excel).
Cunostinte in domeniul constructiilor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Tine evidenta tuturor spatiilor libere si gestiunea acestora;
Repartizeaza lunar cheltuielile cu utilitati si servicii, în baza facturilor ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄primite de la prestatorii de servicii;
Gestionarea si verificare echipa tehnica;
Asigura predarea/preluarea spatiilor inchiriate;
Intalniri cu prestatorii de servicii in vederea ofertarii lucrarilor de mici investitii;
Tine evidenta contractelor cu furnizorii de servicii si verifica efectuarea lucrarilor
Supravegherea intretinerii obligatorii, realizarea planurilor de intretinere;
Gestionarea directă a relației cu chiriașul,;
Comunicarea cu utilizatorii clădirii, supravegherea respectării întreținerii obligatorii conform contractelor de închiriere;
Organizarea reparatiilor in garantie si a defectelor cauzate de utilizare;
Comunicarea cu furnizorul, autoritățile locale cu privire la autorizare etc.;
Organizarea apărării împotriva incendiilor și siguranței muncii, probleme de mediu;
Responsabilitate pentru curatenie iarna/vara, intretinerea spatiilor verzi;
Intocmire calcul, documente/deconturi pentru refacturarea costurilor chiriasilor;

Bebeficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant.
Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile de organizare și gestionare a timpului.
Echipă prietenoasă și sprijinitoare.
Oferim un pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.
Aisgurare medicala la Regina Maria
Bonuri de masa

Dacă ești o persoană responsabilă, cu o atitudine pozitivă și dornică să evolueze într-un mediu profesional, te invităm să aplici pentru poziția de Responsabil Administrativ. Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu tine!

Descrierea companiei

Detalii despre grupul de firme TRC:

Novis Plaza - Develop Involve Inspire: https://novisplaza.ro

TRC Parks - Warehouses that work for you: https://trcparks.ro
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024