Gratis

Reprezentant vanzari

SC IZOTEC GROUP SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență de minimum 3-5 ani în vânzări, preferabil în domeniul construcțiilor.
  • Cunoștințe CRM.
  • Abilități excelente de negociere și comunicare.
  • Capacitatea de a construi și menține relații pe termen lung cu clienții.
  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate.
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări.

Descrierea jobului

Ești un profesionist în vânzări, cu o pasiune pentru rezultate și o atitudine orientată către client? Alătură-te echipei noastre și ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁contribuie la creșterea portofoliului nostru de clienți și dezvoltarea vânzărilor!
Responsabilitățile principale includ:
  • Gestionarea portofoliului existent de clienți și dezvoltarea de noi relații de afaceri.
  • Atingerea și depășirea obiectivelor (target-urilor) de vânzări stabilite.
  • Realizarea de prezentări și demonstrații de produse pentru clienți.
  • Negocierea și încheierea contractelor de vânzare.
  • Monitorizarea pieței și identificarea de noi oportunități de vânzare.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de marketing și alte departamente pentru a asigura satisfacția clienților.
Ce oferim:
  • Pachet salarial competitiv, plus bonusuri bazate pe performanță.
  • Logistica necesară desfășurarii activității.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă.
  • Mediu de lucru dinamic, într-o companie în plină creștere.
Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să continuăm să creștem!

Compania noastră produce tâmplărie premium PVC, si și-a făcut loc între liderii din industrie grație unui model de a face afaceri bazat pe integritate și caracter. Cheia succesului stă în oamenii care ne sunt alături. Intodeauna suntem în cautarea oamenilor excepționali, cu care să creăm parteneriate grozave și cu care să realizăm lucruri mărețe.
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024