Gratis

Reprezentant Vanzari

GOOD ECO SOLUTION PACKAGING S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta anterioara in vanzari, preferabil in domeniul ambalajelor.
Abilitati excelente de comunicare si negociere.
Capacitatea de a lucra independent si de a gestiona eficient timpul.
Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu.

Descrierea jobului

Compania noastra cauta un Agent vanzari dedicat pentru a se alatura echipei noastre de distributie, specializata in ambalaje de unica ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀folosinta. Daca esti o persoana proactiva, orientata catre rezultate si iti place sa interactionezi cu clientii, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
Responsabilitati:
Identificarea si contactarea potentialilor clienti pentru a promova gama noastra de ambalaje de unica folosinta - www.wepack.ro
Intelegerea nevoilor clientilor si oferirea de solutii personalizate pentru a le satisface cerintele.
Realizarea vanzarilor si atingerea obiectivelor stabilite de companie.
Monitorizarea pietei si identificarea tendintelor pentru a mentine competitivitatea produselor noastre.
Participarea la evenimente de specialitate si expozitii pentru a promova brandul si a dezvolta relatii de lunga durata cu clientii.
Beneficii:
Pachet salarial motivant, format din salariu fix si bonusuri in functie de performanta.
Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specializate in domeniu.
Mediu de lucru dinamic si provocator, intr-o echipa tanara si entuziasta.
Pachet de beneficii sociale si asigurare medicala privata.Daca esti pasionat de vanzari, ai abilitati excelente de relationare si iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu competitiv, te asteptam sa aplici pentru pozitia de Agent vanzari - Ambalaje de unica folosinta.

Misiunea GES este de a oferi consumatorilor soluții ecologice, folosind standarde de calitate înaltă și cea mai modernă tehnologie. Suntem dedicați să servim cel mai bine clienții, furnizorii și consumatorii finali. Ne propunem să oferim soluții personalizate nevoilor fiecărui client, având un proces de luare a deciziilor eficient și deschis la schimbări, pentru a oferi cele mai bune servicii care să conducă la un nivel ridicat de satisfacție și profitabilitate a clienților. Etica în afaceri este una dintre valorile noastre principale - suntem partener de afaceri de încredere, cu o filozofie puternică de câștig-câștig.

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024