Gratis

Reprezentant vanzari

Argoteam Tour S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

**Candidatul ideal:**
Se vor lua în considerare doar CV-urile care au poză!!!

- Zâmbește și are o atitudine pozitivă;
- Este orientat către clienți și își dorește să ofere o experiență plăcută;
- Este punctual, organizat și responsabil;
- Își dorește să evolueze atât personal, cât și profesional;
- Are un aspect îngrijit și o atitudine prietenoasă;
- Experiența în retail constituie un avantaj.

Descrierea jobului

**Beneficiile pe care le oferim:**

► Angajații noi beneficiază de training PLĂTIT.

- Pachet salarial individualizat, bazat pe ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄propriile performanțe;
- Bonus lunar, în funcție de performanțe;
- Program flexibil;
- Mediu de lucru prietenos, într-un spațiu curat, cu aer condiționat;
- Loc de muncă situat în București, în Kaufland Basarab.

**Descrierea jobului:**

Ca parte din echipa Xpress, vei avea următoarele responsabilități:

- Promovarea produselor și campaniilor promoționale din magazin;

- Operarea casei de marcat și gestionarea tranzacțiilor de numerar;

- Organizarea și aranjarea mărfii la raft ori de câte ori este necesar;

- Menținerea curățeniei în magazin și respectarea colegilor și clienților.

XPRESS Tabac este un concept modern, recunoscut pentru claritatea designului și organizării magazinului. Ne caracterizăm prin calitate și rapiditate în servire, iar cea mai importantă resursă a noastră sunt oamenii. Ne bazăm pe etică, respect și integritate, atât față de clienți, cât și față de angajați și furnizori. Suntem motivați și pasionați de ceea ce facem și punem accent pe profesionalism și cooperare.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024