Gratis

Reprezentant vanzari

Working Platform WP
2 poziții

Candidatul Ideal

Experiență în vânzări obligatoriu
Bună cunoaștere a pieței din industria construcțiilor
Bună abilități de comunicare interpersonală, claritate in exprimare
Negociere și influență
Interes. Orientare către rezultate. Etică
Bună capacitate de organizare
Abilități de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, PPT, Outlook)
Cunoștințe de limba engleză + maghiară constituie avantaj
Permis de conducere cat. B
Disponsabilitate de deplasare 100 % pe teren în zona alocată
Seriozitate

Descrierea jobului

Dezvoltă relațiile de business;
Colaborează cu echipa și departamentele implicate în realizarea obiectivelor.
Se documentează în legatura cu piața relevantă ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁privind serviciile și soluțiile oferite de companie.
Identifică și abordează potențialii clienți.
Realizează oferte și participă la procesul de vânzare/Închiriere
Promovează brandul de companie pe piață.

Beneficii :
Salarizare stimulativa, peste media pietei ( salar de baza + bonus vanzari/inchirieri)
Tichete de masă;
Mașină, laptop și telefon de serviciu;

Working Platform se ocupa cu comercializarea si inchirierea utilajelor pentru constructii.

Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024