Gratis

Reprezentant vanzari

HIDROSTYLE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti pasionat de vanzari?
Esti competitiv si te motiveaza rezultatele performante?
Atunci …aplica la job-ul nostru !!!

Ce este nevoie sa detii:
  • Experienta anterioara in vanzari
  • Studii superioare finalizate
  • Competente de limba engleza la nivel mediu
  • Foarte bune abilitati de vanzare si negociere
  • Capacitate de urmarire si implementare a pasilor vanzarii si de identificare a semnalelor de cumparare
  • Atitudine entuziasta, dorinta de invatare, limbaj elegant
  • Permis dе conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Administrezi bazele de leaduri si de clienti ce iti sunt alocate, in vederea atingerii obiectivelor de vanzari agreate
  • Organizezi intalniri in showroom cu potentialii clienti
  • Realizezi ofertele de vanzari pentru potentialii clienti
  • Inchei contractele cu clientii si urmaresti derularea acestora
  • Mentii si dezvolti relatia cu clientii existenti
  • Administrezi baza de date de tip CRM.
Ce oferim:
  • Pachet salarial atractiv (parte fixa+comision din vanzari)
  • Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare
  • Decontarea partiala a tranportului
  • Tichete de masa de Paste si Craciun
  • Lucrezi intr-o organizatie care te incurajeaza sa te dezvolti
  • Participi la training-urile tehnice si de vanzari ale organizatiei
  • Climat organizational pozitiv ce valorizeaza respectul si invatarea
  • Instrumente de lucru: laptop, telefon.

Activitatea se desfasoara la punctul de lucru situat in: Str Mihai Eminescu nr. 18, Tunari, Ilfov.

HIDROSTYLE este o companie cu o experienta de 10 ani pe piata de SPA si Wellness.
Suntem unic importator si distribuitor al cazilor cu hidromasaj CalderaSpas®, SUA. De asemenea, reprezentam in Romania si brandul de piscine cu inot contracurent Endless Pools, considerat numarul 1 in lume pe acest segment.
Fiecare produs este conceput cu cea mai mare atentie pentru detalii si este riguros testat, respectand cele mai inalte standarde de calitate.
Ne bazam pe o echipa ambitioasa, bine pregatita profesional, ce este indrumata de manageri cu experienta in domeniu.

Contribuim din plin la confortul vietii clientilor nostri!

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024