Gratis

Reprezentant vanzari insula IQOS

SC EXPERT CONNECTION SRL
12 poziții

Candidatul Ideal

Ești energic și în căutarea unei cariere care să te stimuleze?
Alătură-te forței noastre de vânzări IQOS și dă startul unei călătorii pline de success in orasul tau!
Astăzi, echipa noastră vibrantă își face apariția în orașul tău!
Dacă ești pasionat, comunicativ și gata să înveți povestea fascinantă din spatele IQOS, te vrem în echipă.

Descrierea jobului

Cu noi, ai șansa să câștigi între 3000 și 5000 de lei lunar și să te bucuri de o evoluție ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂rapidă în cadrul companiei.
Oferim un mediu de lucru pozitiv și suportiv, unde entuziasmul și munca în echipă sunt la ele acasă.
Vei avea parte de formare profesională continuă, evenimente de team-building care să te inspire și posibilitatea de a avansa rapid pe scara profesională.
Nu rata ocazia de a te dezvolta alături de noi.
Pentru mai multe detalii și pentru a te alătura aventurii noastre, contactează-ne la numărul de telefon afișat. (0756.200.108)
Hai să facem diferența împreună!

Expert Connection este o companie performanta, care are peste 400 de experti specializati in vanzari pe toate canalele: call center, vanzari directe (cu echipe de B2B si D2D), retail (retea de magazine proprii) ,dar si indirecte (prin parteneri).

Avand o experienta de peste 10 ani pe piata din Romania, ne mandrim ca suntem parteneri strategici pentru 3 leaderi de piata din industrii diverse si anume: Orange, Enel si Philip Morris.

Investim permanent in tehnologie, insa in primul rand in oameni, echipa fiind cea mai valoroasa resursa pe care o avem.

Motivarea colegilor nostri ne preocupa continuu, astfel incat oferim pachete de compensatii si beneficii extrem de atractive pentru a le stimula performanta, dar totodata investim in fiecare dintre ei. De aceea, am dezvoltat si o curricula complexa de traininguri & workshopuri sub denumirea de “Expert Sales Academy”, prin care ii ghidam in a-si consolida cariera, promovand mereu intern.

Mai mult decat atat, integram principiile Work & Fun in activitatea noastra de zi cu zi si simultan ne respectam cu zambetul pe buze promisiunile aduse partenerilor si clientilor nostri .

Ne numim Expert Connection pentru ca suntem experti in ceea ce facem, iar cifrele si rezultatele financiare o dovedesc constant.

Vino alaturi de noi!

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024