Gratis

Reprezentant vanzari in domeniul constructiilor

ELLING REFRACTORY SOLUTIONS S.R.L.

Candidatul Ideal

Așteptările noastre:
- Experiență în domeniul constructiilor industriale
- Flexibilitate și disponibilitatea pentru deplasări interne
- Cunoașterea de limbi străine, în special limba germana, prezinta un avantaj
- Permis de conducere, categoria B

Descrierea jobului

Elling Refractory Solutions SRL cu sediul în Brasov, este în căutarea unui coleg motivat pentru funcția de Reprezentant vanzari in ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄domeniul constructiilor.

Responsabilități și sarcini:
- Identificarea și achizitia de noi clienți pe proiecte noi
- Promovarea gamei noastre de materiale de construcții atât către clienții existenți,cât și cei potențiali
- Participarea la evenimente de promovare și la târguri specializate în domeniul construcțiilor

Oferim:
- Salariu atractiv
- Contract de angajare cu toate beneficiile aferente
- Cazare si transport asigurat
- Mediu de lucru profesionist și plăcut

Alte detalii vor fi oferite la prima întâlnire/discuție.

Compania e-r-s este o companie înființată în 2009 în Germania, având o dezvoltare dinamică, precum și sucursale în mai multe țări europene.
Compania este specializată în soluții refractare, cum ar fi izolația și uscarea.
Firma e-r-s construieste cazane și cuptoare industriale, instalații de incinerare a deșeurilor, instalații pentru industria chimica și petrochimica precum și instalații pentru topirea și turnarea metalelor neferoase.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024