Gratis

Agent Vanzari-Materiale de Construcții

S.C. COM CONSULTING S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne dorim un coleg care să se alăture echipei de vânzări și care să aibă:
  • Permis conducere categoria B.
  • Cunoștințe solide în domeniul construcțiilor și a materialelor de construcții;
  • Abilitați bune de comunicare, negociere și persuasiune;
  • Cunoștiințe operare Excel
  • Persoană ambitioasă, serioasă, atentă la detalii, motivată de rezultate;

Descrierea jobului

Îți vei desfășura activitatea prin:
  • Crearea și dezvoltarea relațiilor de parteneriat cu clienții;
  • Vizitarea clienților și a potențialilor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄clienți pentru a evalua nevoile sau a promova produse și servicii;
  • Culegerea de informații, întocmire și întreținere bază de date în domeniul construcțiilor.

Beneficii oferite:
  • salariu fix+comision
  • bonusuri
  • colectiv tânăr, colegi prietenoși
  • susținere și pregătire în dezvoltarea portofoliului

Noi suntem o companie înfiintata in 2007, care are ca scop promovarea si vanzarea produselor calitative pentru finisaje in constructii si amenajari.

Suntem unic importator si ditribuitor in Transilvania al marcilor Thrakon si Status (THRAKON-YTONG group).

Oferim suport tehnic pentru fiecare situatie specifica si consiliem in alegerea produselor pentru a se potrivi cat mai bine cu cerintele si cu bugetul clientilor.

Detalii pe www.com-consulting.ro sau la telefon 0744662346.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024