Gratis

Reprezentant vanzari Iași-Botosani-Suceava

SC AGRICROPS CHIM SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare agronomice finalizate
- Experienta in vanzari sector agribusines minim 5 ani
- Cunoasterea mediului agribusiness din regiune este obligatoriu
- Abilitati de comunicare, prezentare, planificare si negociere
- Orientare catre rezultat
- Disponibilitate pentru deplasari
- Permis conducere categoria B
- Domiciliul in zona de activitate
- Cunostinte bune de operare PC - pachet Microsoft Office
- Fluenta in limba engleza ( scris, vorbit, citit) constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Promovarea politicii comerciale pe zona alocata
- Mentinerea & dezvoltarea relatiilor contractuale cu partenerii din portofoliu
- Identificarea potentialilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀fermieri colaboratori si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Realizarea planului de vanzari
- Monitorizarea pietei de profil si a competitiei
- Intocmirea si gestionarea riguroasa a documentelor specifice din procesul de vanzare
- Raportari periodice catre management cu privire la activitatea desfasurata
- Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita
- Oferim un pachet salarial motivant pe masura competentelor, mediu de lucru competitiv ce ofera posibilitatea dezvoltarii personale a carierei prin traininguri interne/externe
- Masina de serviciu, telefon, laptop

AGRICROPS CHIM este o companie cu capital 100% romanesc, infiintata in anul 2013, formata din specialisti cu studii si experienta in domeniul agribusiness, capabili sa ofere solutii personalizate fermierilor care doresc performanta in acest domeniu.

Viziunea companiei noastre este " De a ocupa si a mentine o pozitie de lider pe piata agricola regionala a Moldovei in conditii de competitivitate constructiva sub aspectul pretului, termenilor si calitatii produselor furnizate".

Politica AGRICROPS CHIM consta in furnizarea serviciilor de consultanta agricola de specialitate, distributia de inputuri pentru agricultura (produse fitosanitare, seminte certificate, adjuvanti, ingrasaminte solide, fertilizanti foliari si biostimulatori) si achizitii de cereale care sa satisfaca cele mai exigente cerinte calitative ale clientilor nostri, in conditii de rentabilitate economica.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 11 Oct. 2024