Gratis

Reprezentant vanzari Teleorman,Giurgiu,Dolj,Calarasi

ESPERANDZA COM IMPEX SRL
6 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
Absolventi studii superioare agronomice, finalizate cu diploma de licenta;
Cunostinte de tehnologie a culturilor;
Experienta in vanzari in domeniul agriculturii de minim 3 ani-constituie avantaj;
Abilitati comerciale;
Persoana responsabila, riguroasa, organizata,loiala,flexibila si rezistenta la efort;
Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj;
Posesor permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Reprezentant comercial Teleorman, Calarasi, Ialomita,Dolj, Giurgiu
Activitati specifice vanzarii produselor din portofoliul firmei catre fermierii din zona arondata;
Urmarirea culturilor ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀clientilor si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora;
Oferirea de consultanta in domeniul agricol;
Pachet salarial atractiv;
Conditii de lucru motivante;
Masina, laptop si telefon de servici

Companie nationala prezenta pe piata agricola romaneasca inca din 1993, anul in care aceasta a fost infiintata. Experienta celor peste 31 de ani de activitate in domeniul agricol a condus, in mod firesc, la definirea misiunii companiei noastre, aceea de a crea parteneriate durabile, bazate pe incredere si respect cu toti colaboratorii nostri, fie ei clienti sau furnizori, in vederea cresterii calitatii si a rentabilitatii business-ului agricol pentru toate partile implicate.
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024