Gratis

Reprezentant Vânzări hrană animale de companie Vet-Concept

SC Centrul Veterinar Central European SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență anterioară în vânzări (de preferat în domeniul veterinar sau similar).
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Pasiune ︈︅︆︋︇︊︅︂​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎pentru domeniul veterinar și pentru bună starea animalelor de companie.
  • Bune abilități de operare PC (Word,Excel).
  • Engleză -nivel avansat.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Disponibilitatea de a călători și de a lucra în regiunile specificate : București - Ilfov

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Vizitarea și menținerea relațiilor cu cabinetele și clinicile veterinare.
  • Prezentarea și promovarea produselor noastre (hrană pentru animale ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄companie, suplimente, recompense și instrumente veterinare).
  • Oferirea de suport clienților și asigurarea unei bune relații comerciale.
  • Identificarea de noi oportunități de vânzare și extinderea portofoliului de clienți.

Oferim:
  • Pachet salarial competitiv, bonusuri pe baza performanței.
  • Program de lucru flexibil.
  • Mașină de serviciu reprezentativă.
  • Laptop, telefon + alte beneficii.
  • Echipa multiculturală și posibilitatea de a lucra out of office/hybrid.
  • Oportunitatea de a lucra într-un domeniu dedicat bunăstării animalelor.
  • Mediu de lucru dinamic și posibilitatea de dezvoltare profesională.
Dacă ești interesat de această oportunitate,te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail info@euvetpet.ro .
Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

Compania SC Centrul Veterinar Central European SRL (EUVETPET) caută un Reprezentant de Vânzări pentru promovarea și introducerea produselor noastre dedicate clinicilor și cabinetelor veterinare.

Despre noi: EUVETPET este importator și distribuitor exclusiv de hrană pentru animale de companie, suplimente, gustări și instrumente veterinare. Gama noastră de hrană pentru animale de companie include aproximativ 180 de produse: hrană regulară, dietetică, umedă, uscată, recompense și suplimente. În plus, oferim peste 300 de instrumente veterinare. Produsele noastre, inclusiv hrana de la Vet Concept, fabricată în Germania, sunt disponibile doar în cabinete veterinare sau online pe euvetpet.ro.
Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024