Gratis

Reprezentant vanzari Harghita/Covasna/Mures

URBIO

Candidatul Ideal

Experiență în vânzări de minim 2 ani;
Vorbitor de limba maghiară;
Cunoștințe MS Office;
Abilități de comunicare și interpersonale;
Foarte motivat și orientat spre atingerea obiectivelor și targetelor de vânzări,
Excelente abilități de vânzare, negociere și comunicare;
Abilități de prioritizare, management al timpului și organizare;
Atenție la detalii și abilități de rezolvare a problemelor.

Descrierea jobului

Prezentarea și promovarea produsele și servicile Urbio folosind argumente solide clienților existenți și potențiali;
Efectuarea analizei cost-¬beneficiu pentru clienții existenți/potențiali ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂pentru propunerea proiectelor;
Stabilirea, dezvoltarea și menținerea unor relații pozitive cu clienții;
Prospectarea pieței pentru noi oportunități specifice activității companiei;
Creșterea portofoliului de clieți prin valorificarea lead-urilor primite;
Propunerea, negocierea si urmarirea ofertelor comerciale și a proiectelor implementate;
Menținerea portofoliului de clienți existenți și activarea lui continuă prin vânzare repetată;
Implicare în ceea ce privește buna desfășurare a activității de vânzare.

Răsplătim cu drag eficiența, implicarea și ne dorim pentru angajații nostri să găsească ușor un echilibru între viața personala și cea profesională. Oferim perspective de dezvoltare intr-un mediu de lucru sigur si dinamic:

Pachet salarial motivant, corelat cu experiența și expertiza candidatului;
Bonusuri din vânzări corelate cu rezultatele obținute;
Tichete de masă;
Prime cu ocazia sărbatorilor de Paște și Crăciun;
Asigurare medicală privată;
Posibilități multiple de învățare și dezvoltare în cadul companiei.

Urbio este liderul pieței de iluminat stradal inteligent din România și producător de soluții hardware și software pentru Smart City. Dezvoltăm tehnologii inovatoare care transformă orașele în medii moderne, sustenabile și conectate.

Echipa noastră este formată din profesioniști pasionați și creativi, care lucrează împreună pentru a aduce inovație în mediul urban și a contribui la dezvoltarea comunităților. La Urbio, valorizăm colaborarea, creativitatea și dorința de a face orașele mai inteligente și mai eficiente.

Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024