Gratis

Reprezentanta Vanzari

MTX S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru poziția noastră din domeniul construcțiilor este o persoană pasionată și entuziastă, cu o vastă cunoaștere a sectorului. Acesta ar trebui să aibă:
  • Experiență semnificativă în vânzări, preferabil în industria construcțiilor sau un domeniu conex.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare în limba engleză, care să-i permită să creeze și să mențină relații solide cu clienții.
  • O atitudine proactivă, orientată spre soluționarea problemelor și îndeplinirea obiectivelor de vânzări.
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în cadrul unei echipe dinamice.
  • Cunoștințe tehnice relevante despre produsele și serviciile de construcții.
  • Disponibilitate pentru deplasări și permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Reprezentantul de vânzări în domeniul construcțiilor va fi responsabil de creșterea și dezvoltarea portofoliului de clienți și de promovarea soluțiilor ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂noastre inovatoare pentru construcții. Rolul presupune urmărirea tendințelor de pe piață și adaptarea strategiei de vânzări pentru a depăși obiectivele stabilite.

Responsabilități:
  • Identificarea și prospectarea activă a pieței pentru a găsi noi clienți și proiecte.
  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți printr-o comunicare constantă și eficientă.
  • Prezentarea produselor și serviciilor companiei în întâlniri de afaceri și la evenimente de profil.
  • Colaborarea cu echipa de proiectare și suport tehnic pentru a oferi soluții personalizate.
  • Participarea la negocieri și încheierea contractelor comerciale.

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv, cu bonusuri de performanță și comisioane atractive.
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și de a contribui la proiecte inovatoare.

Compania noastră este un lider în domeniul construcțiilor, cu sediul în Belgia, și se remarcă prin excelență și inovație în proiectele de construcție pe care le desfășurăm. Cu o echipă dedicată și experimentată, ne focusăm pe livrarea unor soluții de construcții durabile și de înaltă calitate.

Specializându-ne în diverse aspecte ale construcțiilor, de la fundații solide până la finisaje rafinate, suntem recunoscuți pentru abordarea noastră profesionistă și orientată către client. Colaborăm cu clienți din diferite sectoare, oferind soluții personalizate și adaptate nevoilor specifice ale fiecărui proiect.

În cadrul echipei noastre, promovăm un mediu de lucru colaborativ și stimulativ, unde fiecare membru contribuie la succesul colectiv. Respectăm și prioritizăm normele stricte de siguranță, asigurându-ne că proiectele noastre se desfășoară într-un mediu securizat și eficient.

Cu un portofoliu diversificat și o reputație solidă în domeniu, suntem în căutarea unor profesioniști dedicați, entuziaști și orientați către rezultate pentru a se alătura echipei noastre în creștere și pentru a contribui la succesul continuu al companiei noastre în industria construcțiilor.

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024