Gratis

REPREZENTANT VANZARI B2B

LOGISTIC E VAN WIJK

Candidatul Ideal

  • studii superioare;
  • minimum 2 ani experiență în vânzări B2B (vânzări directe sau telesales);
  • avantaj experiența în vânzarea de servicii:
  • cunoasterea limbii engleze;
  • excelente abilități de comunicare și interrelaționare;
  • orientare spre client;
  • abilități de negociere, persuasiune;
  • permis de conducere categ.B;
  • disponibilitate la deplasari 4-5 zile/lună.

Beneficii:
  • salariu competitiv;
  • tichete de masă;
  • abonament medical;
  • decontare servicii turistice;
  • mediu de lucru dinamic, profesionist;
  • oportunități de dezvoltare profesională și personală;
  • program de lucru adaptat nevoilor;
  • mașină de serviciu.

Descrierea jobului

Reprezinți Logistic E van Wijk în relațiile comerciale cu potențialii clienți, din zona alocată, promovând, activ, toate serviciile oferite de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄compania noastră.
Ești responsabil(ă) de identificarea și achiziția de clienți noi, urmărind dezvoltarea unor parteneriate, pe termen lung, cu aceștia.

Înființată la începutul anilor ‘90 în Cluj-Napoca, printr-un parteneriat româno-olandez, LOGISTIC E VAN WIJK este astăzi un furnizor de servicii logistice integrate - transport internațional, regional, intern, depozitare și distribuție.

Valorificând know-how-ul olandez (grupul E van Wijk fiind prezent în Olanda încă din 1949), entuziasmul și spiritul antreprenorial ale partenerilor români, compania a crescut constant de-a lungul celor peste 30 de ani de existență, ajungând astăzi, în România, la un număr de peste 400 de angajați și o flotă ce depășește 180 de camioane.

Suntem un furnizor de servicii integrate de transport și de logistică cu o gamă variată de specializări și cu o viziune clară: Livrăm cum promitem!

Deși suntem parte a unui grup logistic ce operează la nivel european, prin cele 4 centre operaționale principale din Olanda, România, Polonia și Ucraina. deși avem o istorie de zeci de ani, principiile noastre au rămas aceleași:

- abordăm business-ul într-o manieră directă, personală, orice situație nouă reprezentând o provocare, o oportunitate de a ne autodepași și niciodată un obstacol;
- construim pe termen lung, atât în relația cu angajații cât și cu clienții noștri;
- apreciem și recompensăm angajamentul, tenacitatea și spiritul inovativ;
- suntem un angajator implicat social, un participant activ la viața comunității din care facem parte.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024