Gratis

Reprezentant Vanzari Aparatura Medicala

TEAMWORK SUPPORT S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Pentru clientul nostru, client de top in echipamente si dispozitive medicale, cautam Reprezentant Vanzari Aparatura Medicala in Bucuresti, Iasi si Cluj Napoca, cu:
  • Experienta in domeniul medical;
  • Studii superioare - domeniul medical sau domenii tehnice conexe reprezinta avantaj;
  • Permis dе conducere categoria B;
  • Limba engleza – nivel avansat.

Descrierea jobului

  • Promovarea aparaturii si echipamentelor medicale ︁in zona alocata;
  • Identificarea potentialilor clienti din sectorul public si din sectorul privat;
  • Administrarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀portofoliului deja existent de clienti, mentinerea legaturii directe si optimizarea relatiei cu acestia;
  • Gestionarea documentatiilor in vederea participarii la licitatii;
  • Realizarea obiectivelor de vanzari.

Candidatura dumneavoastra va fi tratata cu maxima confidentialitate.

Descrierea companiei

TeamWork Support reprezinta un partener de succes!

Misiunea noastra este să facilitam succesul companiilor prin oferirea serviciilor de recrutare la inalta calitate. Ne straduim sa conectam companiile cu candidati care nu doar indeplinesc cerintele tehnice ale postului, ci si se integreaza perfect in cultura organizationala a clientului nostru.

Te ajutam sa iti gasesti job-ul perfect. Ne dedicam sa te ajutam sa identifici oportunitatile care se potrivesc cel mai bine abilitatilor tale profesionale.

Cu o abordare personalizata si suport constant, te sprijinim pe parcursul intregului proces de recrutare, de la redactarea CV-ului si pregatirea pentru interviu, pana la integrarea la noul loc de munca. Indiferent de domeniul in care doresti sa activezi, TeamWork Support este aici pentru a te ghida catre succesul profesional.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024