Gratis

REPREZENTANT MEDICAL ZONA PRAHOVA- ARGES

ALEVIA SRL

Candidatul Ideal

- Experienta ca reprezentant medical de minimum 2 ani pe portofoliu de produse fitofarmaceutice;
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism;
- Excelente abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
- Putere de convingere;
- Aspect profesional;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Permis de conducere valabil categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Promovarea produselor si a imaginii companiei Alevia;
- Initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu medicii din zona alocata;
︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁- Atingerea si depasirea obiectivelor propuse;
- Organizarea de prezentari / simpozioane locale;
- Monitorizarea atenta a mediului concurential fitofarmaceutic romanesc.

Beneficii:
- Pachet motivant de compensatii si beneficii;
- Oportunitati de dezvoltare;
- Lucrul in cadrul unei echipe competitive si profesioniste;
- Un mediu de lucru dinamic si prietenos.

Alevia este o companie romaneasca producatoare de suplimente alimentare si ceaiuri. Scopul fundamental al existenţei Aleviei este de a fi un sprijin real pentru sănătatea cât mai multor oameni.
Sănătatea e de nepreţuit pentru viaţa noastră şi e important să avem grijă de ea în fiecare zi.
Punem în aplicare misiunea prin produse de inalta calitate la preturi accesibile si prin implicarea în viaţa comunităţii pentru a sprijini şi educa grija faţă de sănătatea fiecăruia
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024