Gratis

Reprezentant tehnic si comercial - NUTRITIE ANIMALA

AGROLAND PROFESSIONAL FARM SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un reprezentant tehnic comercial pasionat de nutriția animală, care să se alăture echipei noastre dinamice. Dacă ești o persoană proactivă, orientată către rezultate și dornică să lucreze într-un mediu stimulant, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

Consilierea clienților cu privire la produsele de nutriție animală oferite de companie;
Identificarea nevoilor clienților și oferirea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀de soluții personalizate;
Crearea și menținerea unei bune relații cu clienții existenți și identificarea de noi oportunități de afaceri;
Participarea la evenimente de specialitate și conferințe pentru promovarea produselor companiei;
Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica tendințele și oportunitățile din domeniu.

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări sau consultanță în domeniul nutriției animalelor;
Cunoștințe solide în domeniul nutriției și creșterii animalelor;
Abilități excelente de comunicare și negociere;
Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări în teritoriu;
Studii superioare în domeniul vetrinar sau zootehnic reprezintă un avantaj.

Beneficiile oferite includ un pachet salarial motivant, traininguri specializate, oportunități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru dinamic și prietenos.

Dacă ești o persoană entuziastă, dornică să își construiască o carieră de succes în domeniul nutriției animalelor, te invităm să aplici pentru poziția de Reprezentant Tehnic Comercial în cadrul echipei noastre!

Companie cu activitate la nivel național domeniul Nutritiei animalelor, furnizor de soluții complete pentru furajarea animalelor si pentru condiționarea furajelor.
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024