Gratis

REPREZENTANT MEDICAL

ROMAR CLINIC SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
- Studii superioare - studiile medicale constituie avantaj;
- Cunoștințe operare PC ( Word, Excel );
- Experiență anterioară: minim 5 ani in promovare Servicii Medicale si coordonare
- Persmis auto categ B
- Abilități de comunicare și negociere, bun cunoscător al tehnicilor de vânzare;
- Cursuri de specialiatate (vânzări) constituie avantaj;
- Persoană organizată cu atitudine pozitivă, dinamică, motivată, cu abilități dezvoltate de comunicare și de relaționare;
- Capacitate de planificare și organizare;
- Orientare catre rezultate si atingerea obiectivelor;
- Disponibilitate pentru munca de teren.

Descrierea jobului

Responsabilități / Beneficii
- participarea la cursuri, sedinte
- prospectare de Piata / concurenta – Rapoarte concurentiale
- intocmire, prezentare ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si negociere oferte de Medicina Muncii / Laborator
- gestionare Baza Date monitorizare si Follow Up pentru clientii existenti
- promovare Servicii
- dezvoltare retea de Clienti
- rezolvarea cu promptitudine a solicitarilor clientilor ( impreuna cu Dep. Relatii Clienti )
- intocmirea Raportului de activitate saptamanal / lunar - realizarea targhet lunar / trimestrial determinat
- raspunde de sarcinile ce ii revin pe linie administrativa
- raspunde de buna gestionare a contractelor din Portofoliu
- raspunde de promovarea noilor produse si servicii ale Companiei
- raspunde de implementarea politicii de vanzari ale Companiei
- raspunde de insusirea, respectarea si aplicarea deciziilor si Notelor Interne ale Companiei
- auto / laptotp / telefon

ROMAR MEDICAL este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala, integrata deplin în sistemul asigurărilor de sănătate existent în Romania si având ca scop principal prestarea Serviciilor Medicale la standarde tehnice si profesionale de varf.
Bazat pe o echipa de medici specialisti care acopera majoritatea specialitatilor, si utilizind echipamente şi aparatură medicală de ultimă generaţie, ROMAR MEDICAL asigură o evaluare corectă a stării de sănătate şi un diagnostic precis şi rapid oferind posibilitatea efectuării unui tratament optim intr-un timp scurt.
Activitatea desfăşurată până în prezent pe piaţa românească, a poziţionat ROMAR MEDICAL în topul Companiilor care oferă servicii medicale de calitate.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024