Gratis

REPREZENTANT MEDICAL

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Studii superioare. Constituie avantaj Facultatea de Farmacie, Medicina, Chimie, Biologie
  • Experienta in piata farma minim 2 ani, in promovare/vanzare constituie avantaj
  • Abilitati de marketing si vanzari, persoana orientata spre atingerea obiectivelor.
  • Persoana stabila si loiala.
  • Atitudine pozitiva, constructiva.
  • Motivat in a se forma si dezvolta in organizatie; autoformare continua.
  • Perseverent in atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

  • Organizeaza prezentari de grup, mese rotunde, alte actiuni de marketing pe zona alocata .
  • Sustine prezentari la medici si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄farmacii.
  • Raporteaza zilnic activitatea desfasurata.
  • Evalueaza lunar indicatorii de performanta realizati
  • Colaboreaza cu echipa de vanzari.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.