Gratis

Reprezentant Medical

Sanience

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate (medicina umana, fiziokinetoterapia, biologia, chimia reprezinta un avantaj);
- Este necesara experienta minima in domeniul promovarii farmaceutice de minimum 4 ani;
- Abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- Orientare catre rezultate;
- Cunostinte minime de operare PC (Word, Excel, PowerPoint)

Descrierea jobului

- Promovarea intr-un mod etic a produselor din portofoliu la medici si farmacii;
- Managementul corect al zonei alocate;
- ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Intocmirea raportului zilnic de activitate si culegerea datelor reale din piata;
- Realizarea numarului de vizite si a targetului de vanzari, conform cerintelor postului.

Sanience este o companie farmaceutica activa in prezent pe piata romaneasca in domeniul: suplimentelor alimentare, medicamentelor de tip OTC, cat si cu prescriptie medicala. Una dintre prioritatile Sanience este aceea de a dezvolta solutii terapeutice inovative si de a impune pe piata de profil un standard ridicat prin propriile branduri de produse farmaceutice. Proiectele noastre urmaresc extinderea continua a gamei de produse, in zona solutiilor inovative bazate pe o cercetare stiintifica si studii clinice, pe care le dezvolta si le face accesibile atat profesionistilor din domeniul sanatatii cat si pacientilor.
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024