Gratis

Reprezentant medical

GEDEON RICHTER ROMANIA SA

Candidatul Ideal

Ți-ar plăcea să faci parte din echipa Gedeon Richter România?
Avem o veste bună: suntem în căutarea unui Reprezentant medical cu bune abilități de comunicare și negociere.

Ne-ar face plăcere să te cunoaștem dacă:
a. Ești absolvent de studii superioare;
b. Ai abilități de comunicare, organizare, planificare și de negociere;
c. Ești o persoană orientată spre performanță si rezultate;
d. Ai abilități de operare PC;
e. Îți place să lucrezi în echipă;
f. Ești o persoană dinamică, proactivă și ai capacitate de prioritizare;
f. Deții permis conducere (categoria B);

Un plus pentru tine este dacă:
a. Ai experiență în domeniu;
b. Ai pregătirea universitară în domeniile: medicină, farmacie, biochimie, chimie;
c. Cunoști limba engleză – nivel mediu conversațional;

Descrierea jobului

Provocările pe care le presupune acest rol sunt:
a. Promovarea produselor din portofoliu către medici și farmaciști, conform planului de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄marketing.
b. Dezvoltare și întreținerea relațiilor cu factorii de decizie din zona de activitate (Medici, Farmaciști, autorități în domeniul medical).
c. Oferirea de informații documentate, de câte ori este cazul, cu studii clinice efectuate pentru produsele respective.
d. Culegerea informati lor din teritoriu despre competitori.
e. Contribuie la crearea unei baze de date, identificarea noi clienți.
f. Responsabil pentru primirea si trimiterea către serviciul de farmacovigilență a oricărei solicitări de raportare a unei reacții adverse.

Noi îți oferim:
  • Mai mult decat un salariu: poți primi beneficii cu ocazia evenimentelor speciale din viața ta, căsătorie, Ziua Copilului, sărbători; iar lista nu se oprește aici.
  • Performanța ta va fi apreciată prin bonusuri de performanță.
  • Dacă drumul tău la locul de muncă este prea lung, te sprijinim cu decontarea transportului.
  • Tichete de masă, încărcate pe card, în acord cu prevederile legale.
  • Ne interesează starea de bine a colegilor noștri, astfel ca poți beneficia de o asigurare medicală privată.
  • În anumite situații poți lucra și de acasă, dacă aria în care activezi îți permite acest lucru.
  • Vacanța ta este mai liniștită pentru că te sprijinim cu decontarea unei părți din valoarea biletului tău sau alte beneficii extrasalariale prin BENEFIT.
  • Oportunitatea de a te dezvolta într-un mediu internațional alături de colegi specialiști care contribuie la o experiență profesională plină de provocări și posibilități de evoluție.
  • Un proces de instruire complet specific noului tău rol.

Gedeon Richter este unul dintre cele mai importante nume de pe piaţa farmaceutică din Europa Centrală şi de Est, consacrată activităţii de producţie, cercetare, dezvoltare şi inovaţie.

În România, la nivel de grup, Gedeon Richter dezvoltă o activitate integrată: dezvoltare şi producţie de medicamente, distribuţie şi retail.

Principalul nostru obiectiv este de a oferi produse de calitate la preţuri accesibile tuturor categoriilor de pacienţi, astfel cu o experienţă de peste 120 ani în industria farmaceutică, Richter este partenerul de încredere a sănătaţii în peste 100 de ţări.

Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024