Gratis

Reprezentant medical in Cluj-Napoca

GREEN SPLID S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Minimum 2 ani experiență în domeniu
  • Permis ctg. B
  • Cunoștințe medicale
  • Gândire strategică
  • Flexibilitate și ︃︋︁️︌︌︁︉​︂︉︅︊​︁︁︎️​︈︄︃︈​︄︊︈︅︆︀︀︇︍︎︂︅adaptabilitate
  • Abilități de comunicare și prezentare
  • Gestionarea relațiilor cu clienții
  • Abilități de negociere
  • Abilități de analiză și raportare
  • Etică și conformitate

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Promovarea produselor farmaceutice
  • Organizarea de întâlniri și prezentări
  • Gestionarea unui teritoriu de vânzări
  • ​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Culegerea de feedback
  • Monitorizarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁concurenței
  • Întocmirea rapoartelor
  • Dezvoltarea relațiilor de afaceri
  • Formarea și coordonarea echipei de vânzări
  • Vizite regulate la clienți

Resurse și echipamente
Punem la dispoziție reprezentantului medical diverse resurse și echipamente pentru sprijinirea în îndeplinirea eficientă a responsabilităților sale:
  • Materiale promoționale
  • Echipamente tehnologice
  • Vehicul de serviciu
  • Materiale de birou
  • Formare și suport continuu
  • Suport administrativ
Prin asigurarea acestor dotări, dorim să sprijinim eficiența și productivitatea reprezentantului medical, contribuim și la o imagine profesională pozitivă a companiei în fața clienților și partenerilor de afaceri.

Salarizare
Dorim să adoptăm de comun acord un sistem de salarizare atractiv care încurajează performanța, motivația și implicarea dumneavoatră.
Propuneri de sisteme de salarizare
  • Salarizarea variabilă: Acest sistem combină un salariu de bază fix cu o componentă variabilă, legată de realizările individuale.
  • Salarizarea bazată pe performanță: Angajații sunt plătiți în funcție de performanța lor, care poate fi măsurată prin obiective stabilite în prealabil, rezultatele proiectelor sau alte criterii specifice.
Beneficii financiare suplimentare:
  • Asigurare de sănătate
Beneficii non-financiare:
  • Program de lucru flexibil
  • Posibilitatea de a lucra de acasă în anumite zile
  • Facilități pentru echilibrul dintre viața profesională și personală
Oportunități de dezvoltare profesională:
  • Programe de formare și dezvoltare profesională continuă
  • Acces la conferințe, seminarii și workshop-uri din domeniul medical și al vânzărilor
  • Posibilități de avansare în carieră și dezvoltare în cadrul companiei
Mediu de lucru atractiv
  • Cultură organizațională pozitivă și susținătoare
  • Acces la tehnologii moderne și resurse necesare pentru desfășurarea eficientă a activității
  • Suport managerial din partea liderilor companiei

Căutăm un reprezentant medical în Cluj-Napoca, pentru promovarea produselor noastre, marcă proprie:
www.air7.ro
www.herbapirin.ro
www.potegral.ro
www.vitaminaviola.ro
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024