Gratis

REPREZENTANT MEDICAL

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Cerintele postului
- studii superioare – domeniul medical (constituie un avantaj);
- experienta pe o pozitie similara, minim 1 an;
- cunoasterea pietei de profil din zona alocata (produse de estetica medicala), constituie un avantaj;
- abilitati de comunicare si negociere, orientate spre nevoile clientilor;
- spirit de organizare dezvoltat si orientat spre rezultate, spirit de echipa;
- personalitate dinamica si comunicativa;
- cunostinte operare PC (pachetul MS Office, navigare internet);
- cunostinte limba engleza;
- permis auto - categoria B.

Descrierea jobului

.Responsabilitati
-Promoveaza protofoliului de produse catre medicii din zona alocata;
- Viziteaza toti clientii din zona pe care o are ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂in responsabilitate, in concordanta cu frecventa de vizitare stabilita;
- Prospectarea pietei pentru identificarea de potentiali clienti;
- Se implica in implementarea politicilor comerciale ale companiei;
- Intocmirea rapoartelor si transmiterea acestora catre managerul direct.
Publicat 5 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 4 Nov. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.