Gratis

Reprezentant Medical Bucuresti

Medima

Candidatul Ideal

Medima este căutarea unui Reprezentant Medical in București dedicat și pasionat care să asigure o relație solidă și de încredere cu medicii și specialiștii din domeniul sănătății.

Cerinte:
* Minim 2-3 ani experienta in promovarea si vanzarea de servicii medicale in spitale;
* Studii superioare, constituie un avantaj daca exista profil medical (farmacie, aparatura medicala, servicii medicale/farmaceutice);
* Permis de conducere cat. B;
* Experienta in a lucra pe teren;
* Disponibilitate pentru program flexibil si deplasari in teren;
* Cunostinte limba engleza la nivel mediu;
* Persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii, care comunica cu usurinta si este orientata catre pacient;
* Persoana analitica, cu capacitate de a initia si dezvolta relatii interumane;
* Persoana dinamica cu spirit de initiative;
* Dorinta si capacitate de invatare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
* Promovarea mai departe a serviciilor Medima catre medici si spitale;
* Cunoasterea serviciilor promovate si informarea medicilor in ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄privinta acestora ori de cate ori va fi necesar;
* Vizitarea medicilor din portofoliu;
* Negocierea cu clienti noi (spitale, cabinete, medici) conform conditiilor contractuale, respectand cerintele companiei, dar si nevoile clientului;
* Identificarea de noi oportunitati de colaborare, dezvoltand astfel portofoliul personal;
* Monitorizeaza si analizeaza activitatea concurentei constant si propune masuri in consecinta;
* Intocmeste si transmite conducerii rapoarte la termenele stabilite privind activitatea desfasurata;
* Participa la congrese / training-uri / cursuri de specialitate;
* Implicarea in cresterea satisfactiei pacientilor.

Ce oferim:
* Pachet salarial competitiv si beneficii extra;
* Bonuri de masa;
* Bonusuri;
* Echipa tanara si profesionista;
* Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala, intr-o companie in continua expansiune.

Medima este o rețea de centre medicale de excelență în imagistica medicală și radiologie. Suntem specializați în imagistica medicală de înaltă precizie și oferim rezultate de încredere sub conducerea medicală a Prof. Univ. Dr. Gheorghe Iana.
Prima noastră misiune este de a „democratiza” accesul la serviciile de screening (RMN -CT - PET/CT) cu ajutorul noilor tehnologii și a unei echipe medicale de elita, prin practicarea unor prețuri accesibile. A doua noastră misiune este de a diagnostica toate tipurile de cancer în stadiul I. „Lupta împotriva cancerului începe înainte de a vă îmbolnăvi”. a spus Vlad Ardeleanu, CEO Medima Health despre misiunea asumată împreună cu Prof. Dr. Gheorghe Iana, președintele Societății de Neuroradiologie și Radiologie Intervențională din România.

Dacă rezonezi cu misiunea noastră, de ce să nu te alături echipei Medima?
Asteptam cu nerabdare sa ne cunoastem,

#haicunoi

Cu considerație,
Adela BARBULESCU
HR Manager
Publicat 28 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 28 Oct. 2024