Gratis

REPREZENTANT MEDICAL

POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID

Candidatul Ideal

Medlife isi extinde echipa și căutăm un Reprezentant Medical dedicat și pasionat de domeniul medical. Dacă ești orientat către performanță, ai abilități excelente de comunicare și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și profesionistă, te invităm să aplici!

Experienţă anterioara în vânzări/vanzari medicale, reprezinta un plus;
Identifica potentialii clienti in vanzarea portofoliului de servicii medicale ;
Studii superioare;
Studii ︈de medicina, farmacie, chimie reprezinta un plus;
Atitudini de comunicare si organizare;
Orientare catre client;
Prezenta agreabila si proactiva;
Abilitati de planificare, organizare, stabilirea prioritatilor;
Identificarea nevoilor de bază ale clienţilor
Construirea relaţiilor cu clienţii ţintă în scopul de a îmbunătăţi cunoaşterea

Descrierea jobului

Dezvolta/gestioneaza portofoliului de clienti ;
Promoveaza gama serviciilor medicale din cadrul celui mai mare sistem medical privat ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁din Romania;
Raspunde ︁de atingerea targetului lunar/anual de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite in cadrul departamentului ;
Coordoneaza activitati logistice;
Intocmeste rapoartele privind activitatea desfasurata.

Te așteptăm în echipa noastră!

De 20 ani suntem cu un pas inainte in tot ceea ce inseamna servicii medicale: complexitatea, calitatea si securitatea actului medical, tehnologiea si profesionalismul personalului medical. In toti acesti ani ne-am dezoltat si ne-am extins continuu prezenta la nivelul intregii tari.
Cu fiecare unitate nou-deschisa continuam sa oferim servicii medicale de calitate, ca lider al medicinei private din Romania.
Suntem prezenti in Brasov cu Clinica Livada Vulturului, Clinica Turnului,Clinica 13 Decembrie, Spital Turnului/Spital Onco Card, Opticristal si centre de recoltare in tot judetul Brasov.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024