Gratis

REPREZENTANT MEDICAL / AGENT VANZARI

GONGORA SRL

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

• Abilitati de prezentare, promovare si vanzare a serviciilor si produselor companiei
• Capacitatea de a construi si de a ️︈︌︋︃︋︆︎​︂︆︂︆​︁︁︎︌​︋︌︁︇​︋︊︌︎︉︂︄︁︄︌︄︇mentine relatii de durata cu medicii
• Sociabil, convingator, organizat, dinamic
• Cunoasterea limbii engleze (nivel mediu)
• Permis auto categoria B
• Cunostinte PC (Windows, MS Office)

Descrierea jobului

• Sa promoveze serviciile si produsele companiei catre medicii specialisti din spitale
• Sa incheie contracte de inchiriere sau de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀︂︊︀︂​︂️︀︄​︌︁️​︂︁︀︀​︃︉︈︉​︂︍︀︎​︍︀️︈​︅︁︌︃vanzare a produselor companiei

Beneficii:

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii ca:

• Vei avea pachet salarial motivant, compus din salariu fix, bonusuri si comisioane in functie de performantele tale individuale
• Vei beneficia de stabilitatea si sprijin
• Vei avea posibilitatea sa-ti folosesti nu doar experienta ci mai ales sa pui in practica noile tale idei
• Vei avea la dispozitie toate celelalte instrumente necesare desfasurarii activitatii (autoturism,laptop si smartphone companie)

Dacă iți dorești să lucrezi într-o echipă dinamică și performantă, și știi că ești corect, optimist, determinat și consecvent, vino să faci parte din echipa noastra.
Scopul nostru este să avem un mediu de lucru divers și deschis, care să ne permită evoluție și în același timp adaptare optimă la schimbările din jurul nostru.

Gongora Aparatura Medicala este firma de import si distributie de aparatura medicala pentru cele mai diverse domenii, de la concentratoare de oxigen, pana la stetoscoape, tensiometre etc. Ne adresam atat persoanelor juridice(cabinete de medici de familie, cabinete de specialitate, cabinete stomatologice, cabinete veterinare, spitale, clinici etc), cat si persoanelor fizice, eforturile noastre concentrandu-se pe satisfacerea necesitatilor fiecarui client in parte.

Prin standardele de calitate ale firmei noastre, ne dorim sa venim in ajutorul clientilor oferindu-le consultanta privind solutia de dotare adaptata nevoilor proprii, respectarea termenilor de livrare, instruirea personalului operator, suport tehnic, asigurarea intretinerii periodice, interventia in service in timp optim. Suntem partenerii mai multor firme producatoare de echipament medical din Europa si Statele Unite, toti furnizorii nostri avand implementate standardele de calitate ISO 9001 si ISO 13485, iar echipamentele si produsele medicale furnizate au marcaj si atestare CE in conformitate cu cerintele din Uniunea Europeana si reglementarile legale din Romania.

Oferta noastra acopera cea mai mare parte a cerintelor de aparatura medicala ale unui spital sau ale unei clinici, experienta in domeniul medical de aproape opt ani a angajatilor sai ajutandu-ne sa venim in intampinarea nevoilor oricarui client.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024