Gratis

Reprezentant de vanzari - Alba/Cluj

SC CORIOLAN IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Cu o experienţă de 30 de ani în domeniul distribuției de produse cosmetice şi de înfrumusețare, şi investind constant în cei peste 230 de salariaţi am construit una dintre marile companii de distribuţie din România devenind lider regional în domeniul distribuţiei de produse cosmetice. În acest moment suntem în căutarea unui reprezentant de vânzări orientat spre rezultate, cu bune abilități de comunicare și negociere pentru a se alătura unei echipe formată din persoane responsabile şi profesioniste cu o vechime medie în companie de 6 ani.

Ne dorim o persoană cu:
  • Permis de conducere categoria B - constituie criteriu eliminatoriu;
  • Experiență anterioară în vânzări de minim 2 ani;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Gândire pozitivă şi orientată spre rezultate;
  • Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona eficient timpul

Dacă ești o persoană ambițioasă, cu dorința de a-ți depăși constant limitele și de a obține rezultate excelente, te invităm să aplici pentru un post în echipa noastră!

Descrierea jobului

Responsabilităţile tale vor fi:
  • Identificarea şi prospectarea clienților potențiali în zona Clujului şi a județului Alba;
  • Promovarea și comercializarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄produselor companiei;
  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea portofoliului de clienți;
  • Monitorizarea pieței și identificarea oportunităților de afaceri;
  • Realizarea rapoartelor specifice activităţii.

Oferim în schimb:
  • oportunitatea de a lucra într-un mediul de lucru stabil şi motivant;
  • colaborarea cu o echipă dinamică și sprijin în dezvoltarea ta profesională;
  • un pachet salarial motivant și un sistem de bonusare competitiv în funcție de performanțe;
  • oportunități de avansare în cadrul companiei.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o companie de succes!

Coriolan este unul dintre principalii distribuitori si importatori specializati in distributia de produse cosmetice, produse pentru curatenie, detergenti si produse profesionale, cu o experienta de 30 de ani în acest domeniu si un portofoliu de peste 3000 de clienti cu aproximativ 7000 de locatii de vanzare. Divizia de produse profesionale, pune la dispozitia clientilor sai solutii specializate pentru saloane si produse de calitate superioara. Distribuim produse de renume Nivea, L'Oreal, Garnier, Ficosota (Savex, Semana); Sarantis (Fino, B.U., Denim, STR-8), Londa, Alfaparf in peste peste 14 județe. Pentru a reusi in acest mediu ne-am focalizat atentia asupra coletivului format din peste 230 de salariati pregatiti si motivati, referindu-ne atat la echipele de vanzari, la echipele de logistica, cat si la personalul administrativ si de conducere. Suntem in continua crestere si cautam tot timpul oameni cu experienta si dornici de afirmare intr-o echipa profesionista.

*** Doar candidatii care se potrivesc descrierii solicitate vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 25 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024