Gratis

REPREZENTANT CALL CENTER OUTBOUND

TERMOPLAST SRL

Candidatul Ideal

Suntem de părere că a vinde nu este o meserie, ci o artă! Arta de a te pune în locul potențialului client și de a înțelege ceea ce simte și ceea ce gândește el.
Cautam o persoana care vorbeste fluent limba italiana / germana / franceză, pentru a se alatura echipei noastre din departamentul vânzări.
Daca ai excelente abilități de comunicare verbală, ești orientat spre rezultate, perseverent și dorești să ajuți la contactarea clienților, atunci aceasta este o oportunitate perfectă pentru tine.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Contactarea portofoliului de clienți;
• Efectuarea de apeluri telefonice;
• Contribuie la îmbunătățirea proceselor și a strategiei de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈vânzări;
• Asigurarea unui nivel ridicat de profesionalism și respect în interacțiunea cu respondenții;
• Colectarea și înregistrarea datelor în mod precis și eficient.

Descrierea companiei

www.termoplast.ro
33+ ani de experiență în domeniul producției;
Prezenti in zona Moldovei: Iasi, Roman, Vaslui, Bacau, Botosani, Suceava, Gura Humorului;
Prezenți în piața europeană de tâmplarie PVC (Italia, Belgia, Germania, Austria, Portugalia, Franța, Olanda, Spania);
9000 mp hale de productie / 215+ angajati;CA: 18,5+ mil EUR.

Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024