Gratis

Reporting Specialist

Agency for Control of Outstanding Debts SRL

Candidatul Ideal

  • Cunostinte Microsoft Excel
  • Persoana responsabila
  • Sa aiba atentie la detalii
  • Sa fie orientat spre solutii
  • Sa fie student/absolvent, persoana la inceput de cariera
  • Nu este necesara experienta anterioara, ci doar deschidere si dorinta de dezvoltarea a cunostintelor

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Extrage informatiile accesibile organizatiei din diferite platforme de gestiune electronica
  • Prelucreaza informatiile si, dupa validarea acestora cu coordonatorul ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂direct, introduce actiunile in sistemele de gestiune
  • Programeaza follow-up-uri pentru actiuni de realizat de catre colegi
  • Actualizeaza evidenta stadiului de solutionare a litigiilor initiate de organizatie, in sistemele de gestiune
  • Actualizeaza evidenta soldului creantelor pe care le are de recuperat organizatia si comunica acest sold colaboratorilor externi
  • Tine evidenta proceselor automatizate din cadrul organizatiilor si actualizeaza informatia obtinuta in sistemele de gestiune
  • Ofera suport pentru sarcini administrative legate de gestiunea dosarelor juridice

Agency for Control of Outstanding Debts Romania (ACOD Romania) - membra a MFG Group, este o companie specializata in achizitia si managementul portofoliilor de creante. Misiunea noastra este aceea de a asigura o gestiune eficienta a dosarelor de creante, printr-un inalt standard de profesionalism.

Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024