Gratis

Referent resurse umane

Ds Expert Center Accounting S.R.L.

Candidatul Ideal

- Abilitati excelente de comunicare;
- Persoana organizata si proactiva;
- Atentie la detalii;
- Seriozitate şi responsabilitate;
- Capacitate ︂︈️︇︄︃︉︇​︄︎︁︁​︁︁︎︎​︋︋︃︀​︅︊︃︄︁︄︆︀︄︉︁︇de planificare şi prioritizare;
- Lucru in echipa;
- Adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic

Descrierea jobului

-Cunostinte MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
- Cunostinte avansate de legislatia muncii;
- Cunoasterea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄programelor de calcul a salariilor (Saga ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁reprezinta un avantaj) si a prevederilor legale referitoare la calculul salariilor, Et.1, etc;
-Intocmirea contractelor de munca(documente de angajare), acte aditionale, decizii,
-Operare REVISAL, SAGA;
-Intocmire state plata;
-Administrarea si arhivarea dosarelor de personal;
-Emiterea de adeverinte necesare angajatilor ( banca, medic de familie, venit, etc.);
-Oferirea de suport proceselor de salarizare si de administrare personal;
-Asigurarea comunicarii eficiente cu institutii precum ITM, AJOFM, CAS, etc.
-Program 9,00-17,30( pauza de masa)
-Asigurare de sanatate
-Tichete de masa

Societatea noastra are ca obiect principal de activitate prestarea de servicii din domeniul financiar-contabil. Suntem membri ai Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania (CECCAR) de peste 17 de ani. Oferim servicii profesionale de contabilitate financiara, contabilitate de gestiune, consultanta fiscala si expertiza contabila pentru firme din toate domeniile de activitate.
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024