Gratis

REFERENT LICITATII JUNIOR

BILANCIA EXIM SRL

Candidatul Ideal

LOCUL DESFĂȘURĂRII ACTIVITĂȚII: SEDIUL CENTRAL CORBEANCA

DESCRIEREA POSTULUI:

Compania BILANICA caută referent licitații organizat și ️︆︎︄︍︎︎︄​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎responsabil, cu experiență în pregătirea documentațiilor și participarea la procedurile de achiziții publice. Persoana ideală are cunoștințe solide despre legislația în vigoare privind achizițiile publice și are abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.

RESPONSABILITĂȚI:
  • Analizarea cerințelor și specificațiilor din documentațiile de licitație;
  • Pregătirea și redactarea documentațiilor necesare pentru participarea la licitații publice;
  • Gestionarea și actualizarea bazei de date cu documente și informații referitoare la licitații;
  • Urmărirea și identificarea anunțurilor publice pe SICAP;
  • Asigurarea conformității documentelor cu legislația și cerințele specifice;
  • Menținerea legăturii cu autoritățile contractante și cu echipa de proiect;
  • Participarea la deschiderea ofertelor și urmărirea statusului licitațiilor;
  • Pregătirea rapoartelor și analizelor post-licitate.

CERINȚE:
  • Abilități excelente de organizare și atenție la detalii;
  • Experiența pe o poziție similară constituie un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită;
  • Cunoștințe avansate de MS Office (Word, Excel), SICAP;
  • Abilități de comunicare și relaționare eficientă cu echipa și partenerii;
  • Studiile superioare finalizate reprezintă un avantaj.
Dacă ai peste 90% din abilitățile de mai sus, te așteptăm la BILANCIA!
Suntem ECHIPA PERFECTĂ să îți dezvolți o carieră de succes!

Descrierea jobului

OFERIM:
  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare (prime, comisioane, premii, bonusuri pentru performanță);
  • Oportunități de dezvoltare profesională într-o companie ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄în continuă creștere;
  • Mediu de lucru profesionist și suport din partea echipei;
  • Training-uri de specialitate la furnizori (în țară și în străinătate), suport continuu din partea echipei.
CUM SĂ APLICI:

Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul și o scrisoare de intenție.
Abia așteptăm să te cunoaștem!

BILANCIA este un lider european in domeniul importului si furnizarii de echipamente profesionale si accesorii pentru pregatirea, mentinerea si servirea preparatelor culinare si a bauturilor. Compania noastra furnizeaza un pachet complet de produse si servicii post-vanzare, care satisfac cerintele oricarui business din Horeca si retail, indiferent de marimea acestuia.

BILANCIA este fondata in 1992 si are capital romanesc 100%.

Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024