Gratis

Referent dosare de prosumator

Prima Electro Construct S.R.L.

Candidatul Ideal

! LOCATIE: PRELUNGIREA GARII CATELU, NR.14 !

Experiența într-o poziție similară, este un avantaj;
Persoană activă, cu abilități excelente de comunicare;
Capacitate de organizare ️︁︋︍︎︃︅︆​︋️︌︍​︁︁︎︌​︈︎︍︆​︀︆︍︃︌︅︀︎︉︌︉︋și prioritizare;
Seriozitate și pozitivism;
Obisnuința de a lucra independent, fără monitorizare permanentă;
Experiență în utilizarea Microsoft Office și social media.

Descrierea jobului

Rolul Referentului de dosare de prosumator este de a organiza si susține activitățile administrative din cadrul companiei.
Preluarea și distribuirea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄corespondenței și a ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂mesajelor în cadrul firmei;
Întocmirea dosarelor de prosumator pentru clientii la care s-a finalizat montarea sistemelor fotovoltaice
Înregistrarea documentele de intrare și ieșire;
Organizarea și gestionarea călătoriilor angajaților;
Crearea rapoartelor de activitate zilnică a echipelor de instalare;
Redactarea si arhivarea documentelor (contracte, facturi);
Mentinerea relatiei cu diversi furnizori;
Mentinerea necesarului de consumabile, aprovizionarea cu materiale si echipamente de birotica;
Gestionarea corespondentei si a documentelor: primire, transmitere, inregistrare, repartizare, arhivare, gestionarea Transmiterii documentelor prin curier.

Beneficii:
-pachet salarial atractiv
-mediu de lucru placut si dinamic
-prime de sarbatori

Suntem o companie care ofera solutii profesionale de inalta calitate in domeniul energiei alternative – sisteme fotovoltaice si solutii in domeniul instalatiilor electrice civile si industriale, detinand atestate A.N.R.E. tip C1A si C2A.
www.energis.ro

Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 20 Aug. 2024 Expiră 19 Sept. 2024