Gratis

Receptionera

ASOCIAŢIA CLUB SPORTIV ACADEMIA CĂTĂLIN MOROȘANU SCORPIONS

Candidatul Ideal

  • dorinta de a lucra intr-un colectiv tanar
  • promptitudine
  • amabilitate
  • preferabil locuinta langa locatia salii (Sector 3 - Bucuresti)

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unei persoane energice și organizate pentru poziția de recepționistă la Academia Cătălin Moroșanu din zona IOR. Dacă ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈îți place să interacționezi cu oamenii și ai abilități bune de gestionare a sarcinilor, te invităm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:
  • Întâmpinarea și ghidarea clienților care intră în academie
  • Oferirea de informații despre serviciile academiei și răspunsul la întrebările clienților
  • Preluarea apelurilor telefonice și furnizarea de informații utile
  • Asigurarea unui mediu primitor și organizat la recepție

Cerințe:
  • Abilități de comunicare și relaționare cu clienții
  • Atenție la detalii și abilități bune de organizare

Beneficii:
  • Un mediu de lucru dinamic și plăcut
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul academiei

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă profesionistă și să contribui la experiența plăcută a clienților noștri, așteptăm CV-ul tău!

Puterea vine sub multe forme. Din 2021, Academia Catalin Morosanu motivează și ajuta oamenii să găsească forța și ambiția interioara. Academia de arte marțiale din București a fost înființată de către Cătălin Moroșanu, un sportiv ce reprezintă una dintre cele mai de succes povești din kickboxing la nivel mondial, dovada vie că prin muncă îți poți atinge visul cel mare.
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 11 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024