Gratis

Receptioner

Team Real Estate Development

Candidatul Ideal

Cautam un coleg sau o colega pentru receptia de la Patinoarul Allianz -Tiriac Arena din Otopeni / adresa: Strada Drumul Garii Odai (Otopeni).

Cerinte:
Atentie distributiva, comunicare, atentie la detalii, resposabilitate;
Microsoft Office, abilitati de comunicare in limba engleza.

Descrierea jobului

Este responsabil de sarcini administrative si organizationale si de efectuarea operatiunilor de primire, pastrare si eliberare numerar sau alte valori, ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀emitere de facturi;
Ofera clientilor si potentialilor clienti informatii cu privire la serviciile complexului Allianz Tiriac Arena;
Preia eventualele solicitari ale clientilor;
Coordoneaza/controleaza activitatile de curatenie;
Ofera indrumare grupurilor organizate de copii, gestioneaza documente in legatura cu acestea, participa la organizarea evenimentelor din patinoar.
Primeste si distribuie catre departamente sau management corespondenta sosita pe adresa companiei;
Arhiveaza documente interne rezultate din activitatea sa.

​Operat de Fundatia Tiriac si construit la initiativa dlui Ion Tiriac, patinoarul Allianz-Tiriac Arena a fost inaugurat pe data de 7 decembrie 2016.

Allianz-Tiriac Arena este un proiect unic, fiind singurul patinoar din zona Bucuresti-Ilfov dezvoltat conform celor mai recente norme olimpice internationale si in acord cu indicatiile Federatiei Internationale de Hochei (FIH). Principalul sau scop este incurajarea practicarii sportului in randul copiilor, tinerilor si sprijinirea echipelor sportive in atingerea celor mai inalte performante.

Patinoarul situat pe Strada Drumul Garii Odai (Otopeni) are o suprafata construita de 4 863 mp, o capacitate de aproximativ 450 de locuri, iar investitia totala in constructia sa s-a ridicat la 3,6 milioane de Euro.

Amplasamentul pune la dispoziția vizitatorilor 4 vestiare pentru echipele de hochei, 6 vestiare individuale pentru patinatori sportivi si un vestiar pentru publicul larg. In plus, beneficiaza de o parcare de 70 de locuri, cu spatii adaptate inclusiv pentru autocare.

Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024