Gratis

Receptioner/a

RINDMOB S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam coleg pentru postul de receptioner/a la Casa din Bran. Suntem un grup de oameni dinamici si ne dorim ca noul nostru coleg:
-sa aiba disponibilitate pentru lucru in ture
-sa cunoasca limba engleza - avansat
-sa aiba bune cunostinte de operare PC
-sa lucreze bine in echipa
-sa fie o persoana amabila si empatica

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului sunt de a intampina oaspetii, dar si de a discuta cu ei sau cu agentiile de turism despre ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄rezervari/oferte/disponibilitati.

Salariul este motivant, asiguram transport, un mediu de lucru placut, dar si posibilitatea de a avansa in cadrul firmei.

Complexul “CASA DIN BRAN” este alcătuit din 2 inn-uri extraordinare: INN CUISINE și INN CENTER. Toate aflate în inima României, la doar 50 de metri de locul de naștere a legendei Dracula.

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024