Gratis

Receptioner

AESTHETIC SURGERY CENTER S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Îți dorești o carieră într-un mediu energic și creativ?
  • Ești o persoană sociabilă, cu abilități remarcabile de comunicare, organizare și relaționare?
Dacă răspunsul este da, poziția de recepționer ar putea fi ideală pentru tine!”

Descrierea jobului

  • Vei întâmpina și ghida clienții într-o manieră prietenoasă și profesionistă, gestionând programările și rezervările cu eficiență.
  • Te vei ocupa ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de organizarea proceselor de deschidere și închidere a recepției, întocmind documentele necesare pentru evidența și raportarea activității.
  • Rolul tău va fi esențial în oferirea unei experiențe plăcute și relaxante clienților, încă de la primul lor contact cu clinica.
  • De asemenea, vei colabora strâns cu echipa de profesioniști pentru a coordona optim programările.

Ce îți oferim:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ, alături de experți pasionați de sănătate și dezvoltare personală.
  • Beneficiezi de training și suport continuu pentru a-ți îmbunătăți abilitățile și cunoștințele, precum și de posibilități de avansare bazate pe performanță și implicare.
  • Îți oferim un pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.

Dacă ești o persoană entuziastă, cu o atitudine pozitivă și orientată spre clienți, te invităm să te alături echipei noastre! Aplică acum pentru poziția de recepționer și hai să contribuim împreună la crearea unei experiențe de neuitat pentru clienții noștri!

Clinica Medicenter, punand sanatatea ta pe primul loc, ofera o gama completa de servicii medicale. Cu specializari precum ORL, Cardiologie, Neurologie, Medicina Muncii, Ortopedie, Chirurgie Generala, Dermatologie, Chirurgie Plastica, Estetica si Microchirurgie-Reconstructiva, Ginecologie si Psihiatrie echipa noastra de medici specialisti si facilitatile moderne creeaza un mediu integrat pentru ingrijirea sanatatii tale. La Medicenter, punem accent pe expertiza, compasiunea si inovatia medicala pentru a asigura o experienta de calitate si o ingrijire cuprinzatoare, adaptata nevoilor individuale ale fiecarui pacient.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024