Gratis

Receptioner/a

ASOCIAŢIA CLUB SPORTIV ACADEMIA CĂTĂLIN MOROȘANU SCORPIONS

Candidatul Ideal

  • dorinta de a lucra intr-un colectiv tanar
  • promptitudine
  • amabilitate
  • preferabil locuinta langa locatia salii (Sector 3 - Bucuresti)

Descrierea jobului

Academia Cătălin Moroșanu este în căutare de colegi/e și colaboratori/oare dornice să lucreze într-un colectiv tânăr, unde nu simți că ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁vii la job și unde vei avea parte de o dezvoltare personală continuă, un salariu atractiv și posibilitatea de promovare în cadrul Academiei.

Puterea vine sub multe forme. Din 2021, Academia Catalin Morosanu motivează și ajuta oamenii să găsească forța și ambiția interioara. Academia de arte marțiale din București a fost înființată de către Cătălin Moroșanu, un sportiv ce reprezintă una dintre cele mai de succes povești din kickboxing la nivel mondial, dovada vie că prin muncă îți poți atinge visul cel mare.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024