Gratis

Receptioner Hotel Exclusiv

CLUB EXCLUSIV A & B SRL

Candidatul Ideal

Hotel EXCLUSIV si Pensiunea PURA VIDA din Timisoara cauta un noucoleg pentru receptie!!
Cerinte:
- limba engleza nivel mediu
︉︉︈︅︌︎︀︌​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎- persoane dinamice
- prezentabile
- atente la detalii
- punctuale.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- activitati specifice receptiei:check-in/check-out,
- incasare si facturare clienti;
- corespondenta cu clientii;
- introducerea de rezervari in sistem; ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂

Descrierea companiei

Beneficii:
- mediu de lucru placut si motivant;
- echipa tanara si profesionista;
Nu este necesara experienta, se ofera training de specialitate si program flexibil.
Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon:0746 066 006
Publicat 19 Oct. 2024 Reactualizat 19 Oct. 2024 Expiră 18 Nov. 2024