Gratis

RECEPTIONER/A

Napoca Imobiliare

Candidatul Ideal

Napoca Imobiliare este in cautarea unui Receptioner/a cu un profil profesionist, dedicat sa contribuie la succesul si dinamica unei echipe de elita. Cu peste 10 ani de experienta pe piata imobiliara, investim constant in dezvoltarea angajatilor nostri si ne propunem sa atingem cele mai inalte standarde de excelenta. Daca esti o persoana bine organizata, cu abilitati exceptionale de comunicare si dorinta de a lucra intr-un mediu orientat spre performanta, aceasta este oportunitatea ideala pentru tine.

Cerintele esentiale pentru candidat:
Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa, demonstrand profesionalism si claritate in toate interactiunile;
Prezentare business ireprosabila, reflectand valorile si imaginea de prestigiu a companiei;
Orientare catre client si abilitati interpersonale excelente, asigurand relatii pozitive si de incredere cu toti cei implicati.
Capacitate dovedita de multitasking, atentie la detalii si abilitati de organizare care sa permita gestionarea eficienta;
Abilitati de rezolvare a problemelor si o atitudine proactiva in gestionarea situatiilor neprevazute;
Cunostinte avansate de Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), esentiale pentru gestionarea activitatilor administrative;
Experienta anterioara in roluri similare reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie;
Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational sau avansat, pentru a asigura o comunicare eficienta cu partenerii internationali.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
Intampinarea si asistarea vizitatorilor la cel mai inalt standard de profesionalism, asigurand o primire impecabila si o prima ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈impresie pozitiva;
Gestionarea protocolului de intalniri si asigurarea serviciilor de protocol pentru clienti si parteneri de afaceri, reflectand valorile si standardele de excelenta ale companiei;
Gestionarea apelurilor telefonice intr-un mod eficient, redirectionarea acestora catre departamentele relevante si preluarea precisa a mesajelor;
Administrarea corespondentei, atat fizice cat si electronice, asigurand un flux de informatii clar si organizat;
Publicarea, verificarea si corectarea ofertelor companiei pentru a asigura acuratetea acestora;
Oferirea de suport administrativ pentru echipa de vanzari si alte departamente, facilitand procesele interne si contribuind la eficienta operationala a companiei;
Monitorizarea stocurilor de materiale de birou si coordonarea aprovizionarii, asigurand disponibilitatea resurselor necesare pentru functionarea optima a biroului;
Mentinerea unui mediu de lucru bine organizat, curat si profesionist, care sa inspire performanta si productivitate.

Beneficii oferite:
Pachet salarial atractiv si competitiv;
Oportunitati continue de dezvoltare profesionala si de avansare in cariera, intr-un mediu care promoveaza cresterea personala si profesionala;
Mediu de lucru exclusivist si orientat spre excelenta, cu o echipa dinamica si profesionista;
Suport constant pentru formare si programe de dezvoltare profesionala, menite sa iti maximizeze potentialul si sa iti ofere un parcurs profesional de succes.

Cu o vasta experienta in intermedierea tranzactiilor imobiliare, Napoca Imobiliare se distinge printr-o gama completa de servicii, de la vanzari, cumparari si inchirieri, pana la consultanta imobiliara, juridica si financiara. Ne remarcam prin angajamentul fata de onestitate, transparenta si calitate, reflectate in fiecare interactiune cu clientii si partenerii nostri. Punem un accent deosebit pe orientarea catre client si performanta, oferind solutii personalizate si servicii la cele mai inalte standarde din industrie.

PREMII OBTINUTE:
ASCENSIUNE ACCELERATA
AGENTIA IMOBILIARA A ANULUI IN CLUJ NAPOCA (2 ani consecutivi)
BROKERUL IMOBILIAR AL ANULUI 2021 IN ROMANIA
THE VOICES OF BUSINESS AWARDS 2023
CEL MAI ATRAGATOR BIROU DE AGENTIE IMOBILIARA DIN ROMANIA
INVESTITIE IN EDUCATIE

Alatura-te unei echipe de profesionisti si contribuie la succesul nostru continuu!

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024