Gratis

Receptioner/a salon bronzare

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Studii medii (liceu) / superioare (universitate);
  • Candidata pentru acest post este o persoana organizata, sociabila, orientata catre client, cu bune abilitati de comunicare si cu o buna prezenta de spirit;
  • Disponibilitate de a lucra in ture;
  • Cunostintele si tehnicile de vanzare constituie un avantaj pentru desfasurarea acestei activitati;
  • Experienta in activitati de receptie / secretariat;

Descrierea jobului

  • Intampinarea si indrumarea clientilor care intra in salon;
  • Inregistrarea clientilor in sistem;
  • Gestionarea corespondentei electronice, a apelurilor telefonice si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀a programarilor;
  • Gestionarea eficienta a inventarului;
  • Desfasurarea activitatilor de receptie si protocol specific;
  • Efectuarea inregistrarilor pe casa de marcat a tuturor incasarilor serviciilor din salon.

Locatie: Bucuresti, sector 1 – 2, zona Pipera, in apropierea DRPCIV / mall Promenada.

Salariu: 3 000 lei NET plus *COMISIOANE ATRACTIVE

‼️‼️ REDUCERI si AVANTAJE pentru personal
‼️‼️ Decontare abonament lunar STB (dupa caz)
‼️‼️ Locatie este situata la 30 m de statia STB Marin Dracea - linie autobuz 135, 343, 112.
Metrou Magistrala 2 Statia Aurel Vlaicu.
Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.