Gratis

Psihoterapeut / Logoped

TAMBURA GRUP S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce căutăm:
  • Psihoterapeut cu experiență în lucrul cu copii, adolescenți și/sau adulți.
  • Logoped specializat în tulburările de limbaj și comunicare.
  • Abilități excelente de comunicare și empatie.
  • Dorința de a contribui la crearea unui mediu terapeutic cald și profesional.
  • Disponibilitate pentru colaborare pe termen lung.

Descrierea jobului

Ce oferim:
  • Posibilitatea de a face parte dintr-un Start-Up dinamic, unde ai ocazia să crești împreună cu noi.
  • Un ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂mediu de lucru prietenos și suportiv.
  • Flexibilitate în program și oportunități de dezvoltare profesională.
  • Suport administrativ și promovare a serviciilor tale.

Locație:

Cabinetul este situat într-o zonă centrală și accesibilă, fiind amenajat astfel încât să ofere confort atât terapeuților, cât și pacienților.

Ești un profesionist pasionat de sănătatea mintală și dezvoltarea personală? Căutăm un Psihoterapeut și/sau Logoped dedicat pentru a ni se alătura într-un Start-Up inovativ – un nou cabinet de terapie!

Despre noi:

Suntem un cabinet de terapie nou deschis, dedicat sprijinirii pacienților în drumul lor spre vindecare și dezvoltare. Misiunea noastră este de a crea un spațiu sigur și empatic, unde fiecare persoană să poată primi sprijinul necesar pentru a-și atinge potențialul maxim.
Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024