Gratis

Project Manager

KON-TUR SPÓŁKA Z OGRANICZONÄ„ ODPOWIEDZIALNOÅšCIÄ„ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Candidatul Ideal

Cautam un Project Manager cu experienta a carui sarcina principala va fi cercetarea pietei romanesti in scop investitional in ceea ce priveste construirea unei noi fabrici de productie.

Cerințe:
  • Experienta in derularea de proiecte internationale;
  • Cunoasterea pietei romanesti;
  • Abilitatea de a gândi analitic și de a trage concluzii;
  • Cunoștințe excelente de engleză și română;
  • Cunoștințele de poloneză sau rusă sunt binevenite;
  • Pregătirea pentru călătorii de afaceri;
  • Abilități de comunicare și interpersonale;
  • Deschidere la schimbare;
  • Implicare;

Descrierea jobului

Sarcini:
  • Analiza cererii de produse: date estimative privind volumele de materiale de marcaj rutier utilizate pe piata romaneasca si ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄tipurile acestora;
  • Analiza și identificarea concurenței;
  • Analiza costurilor de productie in Romania (inclusiv energie electrica);
  • Analiza dreptului muncii din Romania in ceea ce priveste salarizarea pe nivel de post;
  • Examinarea disponibilității resurselor umane (lucrători manuali și gulere albe);
  • Analiza fiscală locală pe regiune și costurile legate de derularea unei afaceri;
  • Analiza infrastructurii locale;
  • Analiza costurilor logistice (camion intreg, grupaj, cost inchiriere spatiu depozit);
  • Analiza privind certificatele solicitate;
  • Analiza imobiliare din Romania (inclusiv din punct de vedere al costului, disponibilitatii);

Noi oferim:
  • Salariul depinde de experienta;
  • Angajare pe bază de contract de muncă;
  • Pachet de beneficii: Card multisport și asigurare suplimentară de grup;
  • Lucru într-o companie în dezvoltare dinamică;
  • Instrumente necesare pentru sarcinile efectuate.

Descrierea companiei

KON-TUR sp. z o. o. sp. k.
Suntem o companie în dezvoltare dinamică care produce materiale pentru marcaj rutier orizontal. Uzina de producție este situată în Polonia, în provincia Provincia Lublin din Woskrzenice Duże, la cca 12 km de Biała Podlaska. Operăm de aproape 25 de ani, întărindu-ne constant poziția pe piețele poloneze și europene.

Motto-ul nostru este „în siguranță în viitor”. Vă asigurăm că calitatea înaltă a produselor noastre îmbunătățește semnificativ siguranța în trafic rutier.
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024